Hrdzavé pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Adam Werther 04. mája 2017

Dobrý deň,
na viacerých uliciach v meste Trebišov som si všimol hrdzavé stlpy pouličného osvetlenia. Tie asi najhoršie sú v mestskom parku za kaštieľom v okolí francúzskej záhrady. Nebudete ich natierať ?

15. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Stĺpy pouličného osvetlenia nachádzajúce sa v časti parku, ktorú spomínate, sú v správe Múzea a Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove. Sme si vedomí, v akom stave stĺpy sú, avšak zapojili sme sa do projektu v rámci výzvy INTERREG - maďarsko-slovenská spolupráca, kde jednou z aktivít je aj revitalizácia osvetlenia časti kaštieľneho parku. Podľa výsledkov posúdenia projektu budeme, pri estetizácii stĺpov, konať v etapách.

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.