Plán opráv chodníkov nekorešponduje s prísľubmi vedenia mesta

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
Ing. Dušan Grajcár 02. júla 2017

Veľmi ma pobúrilo, prečo náš primátor klame v priamom prenose / zasadnutie MsZ dňa 26.6.2017 / občanom mesta Trebišov. Pri interpelácii p. poslanca Tomka ohľadom chodníkov priamo odpovedal, že ul. Košická je zahrnutá do opráv. Aké však bolo prekvapenie občanov tejto ulice, keď v dokumente, ktoré spracoval p. Ing. Bogda a ktorý p. Mgr. Mokaňová rosposielala poslancom ul. Košická nie je.Nie je to jeden prípad / je ich oveľa viac.
Táto ulica je spomínaná aj v odkaze pre starostu aj v otázkach a odpovediach, kde primátor odpovedá, že sa chodník opraví.

27. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zámerom vedenia mesta je opraviť v 2. etape čo najviac mestských komunikácií. Do návrhu opráv boli pôvodne zaradené aj chodníky na Košickej, Lúčnej a Parkovej ulici. Prioritou vedenia mesta pri príprave návrhu 2. etapy opráv mestských cestných komunikácií a chodníkov je oprava najfrekventovanejšej komunikácie, cesty na Ul. Čsl. armády, ktorá je finančne náročná. Z uvedeného dôvodu a finančných možnosti mesta predmetné chodníky do konečného návrhu opráv zaradené neboli. Ak to finančné možnosti mesta umožnia, uvedené chodníky budú zaradené do ďalšieho návrhu opráv mestských komunikácií.

Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku MsÚ
27. júl 2017

Ing. Dušan Grajcár

Ďakujem za odpoveď samospráve, hoci na ňu trebalo dlho čakať. Stačilo napísať: Založené na neurčito. Neverím, že sa za tohoto primátora dočkáme asfaltu na Košickej . A taká bude aj naša odpoveď vo voľbách . Neviem začo platíme dane ? V čom nám mesto pomáha ? Za 2,5 roka nevidím žiadny výsledok.
18. september 2017

Ing. Dušan Grajcár

Nedá sa nevidieť klamanie občanov. V jednom podnete sľúbim, v druhom popriem. Ako v rozprávke " sľubujem, čo som sľúbil advolávam čo som odvolal " Rozprávka o pyšnej princezne.
Páni prestante nás kŕmiť rozprávkami, už sme z nich vyrástli. Čestný človek dodrží slovo, dodržte aj Vy svoje predvolebné sľuby alebo keď na to nemáte ...
20. september 2017

Dušan D

Vám už nič nepomôže, je mi Vás úprimne ľúto
22. september 2017

Ing. Dušan Grajcár

Takže predsa anonym. Choď sa poďakovať na MsÚ vajdovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania