Krčma Paričovská ulica (hluk)

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Júlia 28. júla 2017

Dobrý deň. Chcem sa sťažovať na krčmu,ktorá je tu otvorená. Vysedáva sa tu po nociach,rehoce a vyspevuje... Vôbec sa nerešpektuje nočný kľud. Chcela by som vedieť kto toto povolil? Otvoriť krčmu medzi domami. Povoľte to aj niekde medzi bytovkami a som zvedavá či sa nebudu ľudia sťažovať.

17. august 2017

Adam Werther

Ten hluk a spev počuť po 22.00 h v lete ďaleko. Nedá sa spať pri otvorenom okne..
28. august 2017

Dušan D

tá krčma tam bola dlhé roky nie je to nič nové, len asi ľuďom chýba trochu tolerancie ,
05. september 2017

Odpoveď samosprávy

Prevádzkovateľ zariadenia bol poučený o nutnosti dodržiavania VZN č. 125/2013 o určení času predaja v obchode a času prevádzky služieb a zároveň bol upozornený na možnosť uloženia sankcie, v prípade jeho porušenia. Hliadka mestskej polície vykonáva v tejto lokalite častejšie kontroly, ktoré sú zamerané práve na dodržiavanie vyššie uvedeného VZN mesta. Zistenie jeho porušenia bude riešené v správnom konaní.


Mgr. Miroslav Cabada, poverený riadením Mestskej polície Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.