Poškodený chodník na M.R.Štefánika

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Mária 09. augusta 2017

Už dlhú dobu sledujem neupravený chodník a chýbajúcu mriežku na ul. M.R.Štefánika pri banke CSOB.Ľahko tam môže dôjsť k zraneniu.

30. august 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Pracovníci stavebnej skupiny mesta vymenili piatok 18.8.2017 poškodené žľaby určené na odvod dažďovej vody na chodníku na Ulici M. R. Štefánika (pri ČSOB).
Vymenených bolo spolu 10 ks odvodňovacích žľabov.


Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku MsÚ Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania