Sadnutá dlažba na prechode

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
xDD 09. augusta 2017

Zdravím,

viem, že v minulosti sa opravovala dlažba na prechodoch, lebo bola sadnutá, preto sa chcem spýtať či by sa nedala opraviť aj táto na prechode oproti vub banky (viď mapa). Sú tam už celkom vyjazdené koľaje.

Ďakujem za odpoveď

24. august 2017

Odpoveď samosprávy

Mesto má informácie o probléme "sadnutej" dlažby na priechodoch pre chodcov na Ulici M. R. Štefánika pri VÚB a pri okružnej križovatke. Uvedené opravy budú realizovať pracovníci stavebnej skupiny mesta, ktorí v súčasnosti zabezpečujú ďalšie neodkladné úlohy na oprave budov a majetku mesta. Opravy na priechodoch pre chodcov budú prevedené počas mesiaca september 2017.Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku MsÚ
08. október 2017

xDD

Dobrý deň,

chcem sa spýtať ako to momentálne vyzerá s opravou.

Ďakujem
12. január 2018

xDD

Už je pomaly polovica januára 2018 a situácia je ešte horšia ako bola nielen na tomto ale aj na ostatných prechodoch na tejto ulici. Plánuje s tým už mesto niečo začať robiť?
19. január 2018

Odpoveď samosprávy

Evidujeme Váš podnet aj dodatočné komentáre k nemu. Oprava dlažby na priechodoch pre chodcov na Ulici M. R. Štefánika, z dôvodu plnej vyťaženosti pracovníkov stavebnej skupiny mesta inými naliehavými opravami a údržbou zariadení v správe mesta, bude realizovaná v roku 2018. Týmto zároveň žiadame občanov o trpezlivosť. Ďakujeme.
Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku, MsÚ
20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Pracovníci stavebnej skupiny mesta v apríli 2018 opravili poškodenú dlažbu a nerovnosti na priechodoch pre chodcov na Ul. M. R. Štefánika. Všetky poškodené kusy dlažby boli vymenené. Opravám podliehali aj ďalšie priechody pre chodcov na území mesta (oproti VÚB, oproti Coop Jednote, priechody pred a za okružnou križovatkou na Ul. M. R. Štefánika).

Ing. Ján Bogda, referent odd. výstavby a majetku MsÚ
20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Prikladáme ďalšiu fotodokumentáciu z realizovaných opráv.

Ing. Ján Bogda, referent odd. výstavby a majetku MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania