Výtlky na ulici Čsl. armády

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Iveta Pačutová 14. augusta 2017

Na ulici Čsl Armády sú dlhodobo veľké výtlky, ktoré spôsobujú, že autá, vyhýbajúce sa dieram prechádzajú do protismeru a ohrozujú protiidúce autá. Nehovoriac o cyklistoch, ktorí často nečakane uhnú do stredu vozovky a môžu byť zachytení za nimi idúcim autom.
Na tejto ulici už boli urobené isté úpravy, no z nepochopiteľných dôvodov boli ponechané veľké diery, ktoré komplikujú život občanom.

24. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento deficit, ktorý uvádzate vo svojom podnete, evidujeme.
Mesto pripravilo 2. etapu opráv mestských cestných komunikácií a chodníkov na tento rok. Cesta na Ulici Čsl. armády je navrhnutá ako súvislá oprava s pokladkou nového asfaltového povrchu, a to od Rodinnej lekárne po koniec areálu bývalej STS. O tom, či sa bude opravovať a v akom rozsahu, rozhodnú poslanci mestského zastupiteľstva.


Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku MsÚ
05. september 2017

Janulka Ka

Zdravím,
Cesta sa uz zacne opravovať
Kedy?
a bude vlastne?
18. september 2017

Ing. Dušan Grajcár

Vidím, že samospráva nám klame. Kedy bol zaslaný 1 podnet, a aká bola Vaša odpoveď ? Čakalo sa na spustenie obaľovačky, teraz keď je spustená sa čaká keď obaľovačka prestane pracovať. Chcete asfaltový koberec položiť na cestu v jeseni, keď začnú dažde ? Vždy všetko riešite na poslednú chvíľu a potom to dobabrete. Odborníci na 1.
15. január 2018

Odpoveď samosprávy

2. etapa opráv mestských komunikácií bola MsZ schválená 25.9.2017. Výber zhotoviteľa formou elektronického trhoviska, pri dodržaní lehôt vo verejnom obstarávaní, bol ukončený 10.10.2017. Opravy zrealizovala firma Inžinierske stavby a. s. Košice v jeseni 2017. Na cestnej komunikácii na Ul. Čsl. armády bol položený nový asfaltový koberec na ploche 4 240 m2, od Rodinnej lekárne po koniec križovatky so Sládkovičovou ulicou.

Ing. Ján Bogda, odd. výstavby a majetku MsÚ Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania