Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Zaslal: Jozef Skivaj, 13. septembra 2017

auto uz zarastá burinami a brečtanom...

18. september 2017

Odpoveď samosprávy

Problém s uvedeným motorovým vozidlom bol riešený už dávnejšie, avšak jeho úplne vyriešenie brzdila neprítomnosť majiteľa v mieste trvalého bydliska. Využitím dostupných prostriedkov sa tento stav podarilo vyriešiť až 16.9.2017, kedy bolo vozidlo, na náklady majiteľa, odstránené.



Mgr. Miroslav Cabada, poverený riadením MsP Trebišov
18. september 2017

Jozef Skivaj

Velmi pekne dakujem MsP za promptne vyriesenie daneho problemu. Na Hodvabnej je situacia s parkovanim dost zla...
19. september 2017

Dušan D

no to auto tam stálo asi 5 rokov, klobúk dole vidieť že nebuzerujú len ľudí

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.