Kanál bez poklopu

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Zaslal: Peter Ockai, 25. septembra 2017

Vedľa hokejového štadióna je diera , chýba poklop!!!!!

03. október 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Mesto Trebišov zrealizovalo prostredníctvom Technických služieb prekrytie otvoreného kanála, nachádzajúceho sa v blízkosti zimného štadióna, betónovým poklopom.

Michal Davala, zastupujúci riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.