"Cesta" na ulici Šrobárovej

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Jozef Skivaj 16. februára 2018

Dobrý deň, chcel by som sa (ako mnoho ďalších) informovať, že dokedy máme znášať tu katastrofálnu cestu z autobusovej stanice?! Toto ma byť to prvé, čo uvidí návštevník Trebišova? To po tejto ulici nejazdia autá mestskej polície, mestského úradu alebo technických služieb?! Neopravil ju predošlý primátor a nerieši ju ani súčasný... Je tam povrch ako niekde v rozvojovej Ugande!

26. február 2018

Odpoveď samosprávy

Kompletná rekonštrukcia Šrobárovej ulice je súčasťou stavby "ŽSR, Terminál integrovanej osobnej prepravy Trebišov", na ktorú boli vydané stavebné povolenia v roku 2017. Investorom stavby sú Železnice Slovenskej republiky. Predpokladaný termín, po oslovení splnomocneného zástupcu investora na realizácie prác, je II. polrok 2018 až 2019.



Iveta Verešová, referent oddelenia výstavby a majetku MsÚ Trebišov
14. december 2018

Odpoveď samosprávy

V krátkosti sumarizujeme a aktualizujeme odpoveď:

Tak ako sme uviedli v prvej odpovedi, kompletná rekonštrukcia Šrobárovej ulice je súčasťou stavby "ŽSR - Terminál integrovanej osobnej prepravy Trebišov (TIOP)."

Realizácia stavby TIOP je naplánovaná, vzhľadom na aktualizáciu informácie Generálnym riaditeľstvom ŽSR, Odborom investorským, na obdobie rokov 2020 – 2022, začiatok výstavby v roku 2020. Termín ešte bude spresnený investorom stavby (ŽSR).

oddelenie výstavby a majetku, MsÚ Trebišov
24. august 2021

Peter

Takýto je prístup autom na ulicu Hviezdoslavovu, ktorá je tiež dostatočne poplátaná. Jedná sa o úsek Šrobárovej ulice časť medzi Hviezdoslavovou a M.R.Štefánika. Roky mesto tento problém nerieši. Platíme rovnaké dane ako ostatní občania, preto žiadame mesto o opravu prístupovej komunikácie .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania