Zlomený konár v korune stromu

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Zaslal: Patrik , 04. marca 2018

Chcel by som upozorniť na zlomený konár, ktorý sa nachádza v korune stromu vo výške asi 12 m od zeme v mestskom parku v Trebišove. Ide o dosť veľký konár, ktorý by mohol pri silnejšom vetre spadnúť na zem a niekoho zraniť. Konár je zlomený a zázračne leží na iných konároch, ktoré ho držia ešte vo vzduchu. Ide o strom č. 449, ktorý sa nachádza asi 100 m od východnej brány z areálu múzea smerom na východ po ľavej strane asfaltovej cesty (asi 10 m od cesty). V prílohe sú aj fotky z miesta.

07. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za zaslanie Vášho podnetu. Pracovníci Mestského hospodárskeho strediska v spolupráci s pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov odstránili uvedený zlomený konár stredu 7.3.2018.



Mgr. Mário Fazekaš, vedúci MsHS

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.