Chýbajúce odpadkové koše

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Marek Princik 15. mája 2018

Dobry den,

okrem hlavnej ulice, kde sa urobili nove lavicky nie su v este ziadne odpadkove kose. Ak chceme mat cisto v meste, tak by sme nejake potrebovali. Smerom od stanice po komenskeho ulici k nemocnici nie je nic. (Smerom od Lidlu do mesta zase nic). Pred par rokmi tu vsade boli kose, dnes tu NA VYCHODE NIEJE NIC.

Marek Princik

15. máj 2018

Jojo Dráb

treba otvoriť oči, na ul. Komenského je niekoľko desiatok košov a nakoľko sú veľkokapacitné nemal by ste problém ich v prípade potreby nájsť, určite nie je výhodné dávatť koše veľkosti nákupnej tašky každých desať metrov
18. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mesto eviduje Váš zverejnený podnet k danej téme, z toho dôvodu je potrebné uviesť fakty, ktoré Vás uvedú do reality.
Na Komenského ulici, od autobusovej stanice po Gymnázium Trebišov, je umiestnených 28 ks maloobjemových betónových košov a 24 ks veľkoobjemových (1100 l) kontajnerov. Na Ulici M. R. Štefánika, od OD Lidl po budovu bývalej pekárne, je umiestnených 110 ks maloobjemových košov, z toho 12 ks závesných na Severnom námestí, 5 ks závesných na Mariánskom námestí a 93 ks betónových košov. Všetky odpadkové koše sú viditeľne umiestnené na okraji chodníkov pre chodcov, buď spolu s lavičkou, alebo samostatne a pravidelne ich pracovníci strediska vyprázdňujú. Pokiaľ ste ich tam nevideli, tak zrejme bude problém v niečom inom, určite nie v tom, že tam chýbajú.

Miroslav Davala, vedúci Mestského aktivačného strediska

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania