Odstránenie zeminy

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
ján 23. mája 2018

Zdravím. Chcel by som požiadať mesto,aby mi odstránilo zeminu,ktorá je pre boku mojej garáži. Ak prší,sneží,tak zemina navlhne a to sa premietne hned na vnútornej stene od severu a to tak,že sa objavia vlhké fľaky,pleseň,vzduch je stuchnutý a vlhký..Prosím o odkopanie zeminy až k základu pozdĺž garáže minimálne aspoň 50 cm široký pás.Garáž sa nachádza za Agromilkom pri kotolni medzi berehovskou a komenského ulicou. Už ste mi raz pomohli vypratať neporiadok medzi garážou a za ňou a ja som si na vlastné náklady tieto priestory nechal zamurovať,aby sa tam nehádza lneporiadok,nevykonávala potreba...Garáž je v mojom vlastníctve a platím mestu každý rok daň.Vďaka. Jano.

30. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyriešenie tohto podnetu bolo realizované pracovníkmi aktivačného strediska mesta Trebišov ešte v lete 2018. Prikladáme fotodokumentáciu z aktuálneho obdobia.

Peter Albičuk, poverený vedením Mestského aktivačného strediska
04. február 2019

ján

čo tam vyriešili? však tá zemina sa stále nachádza pozdlž celej garáže, predstavujem si to tak,že odkopú rigol široký 50 cm a hlboký po úroveň spodnej hrany garáže. potom si garáž ošetrím vodeodpudivým materiálom.. či chcete,aby som tú zeminu odkopal sám a vyklopil vám ju pred mestský úrad? však patrí mestu. a poškodzuje môj majetok,za ktorý platím daň mestu.. vykašlali ste sa na to tak ako aj s odhrňaním snehu na chodníkoch za berehovskou,na berehovskej,medzi garážami a pod..zimu ste nezvládli..ledva na 50%.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania