Skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Viera Hrivňáková 11. júna 2018

Pri garážach J.Husa / za bytovkou Astra, Komenského 2108/ sú časté skládky a neporiadok. Prosíme odviezť staré okná a balkónové dvere, niekto po rekonštrukcii bytu to riešil čiernou skládkou/ , na streche garáže je vyhodená žehlička, prosíme odpratať. Skládky po bezdomovcoch upratujeme svojpomocne, dnes ráno to pred garážoum vyzeralo takto: viď tretí obrázok. Prosíme mestskú políciu a Technické služby o častejšiu kontrolu okolia.

11. jún 2018

Jojo Dráb

no tie okná sa tam neobjavili len tak minúty na minútu , to je vizitka obyvateľov priľahlých domov a nerozumiem prečo to dávate sem a vypisujete a žiadate zvýšenú kontrolu, aj malé dieťa vie že v podobných prípadoch treba volať políciu a hotovo ale čo človek neurobí aby sa nezviditeľnil (:
13. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, znečistenie uvedenej lokality na Komenského ulici bolo odstránené pondelok 11.6.2018.

Miroslav Davala, vedúci Mestského aktivačného strediska
13. jún 2018

Viera Hrivňáková

Ďakujeme.
13. jún 2018

Viera Hrivňáková

Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania