Poškodená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
kveta 18. júna 2018

uz niekolko mesiacov je tato rozkopavka na Hodvabnej , cesta nebola dana do povodneho stavu,len zasypana,ako vidiet,auta to v pripade dazda a blata roznasaju po ceste,tento stav je opakovanie situacie z min.roka,,to iste.nevyasfaltovany stav.
mestska policajna hliadka bola pri obchodzke na toto upozornena uz davno

15. september 2018

m

stav nezmeneny
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Rozsiahle poškodenie asfaltu odstavnej plochy na sídl..Sever bolo odstránené stredu 26.9.2018 pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov.

Michal Davala, Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania