Kríky zhoršujúce výhľad z križovatky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý

V tesnej blízkosti križovatky ciest I/79 a 3677 vyrástli náletové dreviny, ktoré výrazne zhoršujú výhľad z nej a vznikajú tak nebezpečné dopravné situácie. Je nutné ich odstránenie resp. orez.

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Mesto Trebišov odoslalo Váš podnet kompetentnému orgánu - Správe ciest Košického samosprávneho kraja – Stredisko Trebišov, ktorý spravuje cesty II. a III. triedy v okrese Trebišov. Uvedené stredisko v rámci údržby cestného príslušenstva odstránilo náletové dreviny, ktoré zhoršovali výhľad vodičom.

Mgr. Martina Mištaničová, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.