Poškodený stromček

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
kveta 03. augusta 2018

I napriek tel.oznamu nechali ste .podla vzhladu,uhynut stromcek.poskodeny firmou pri vykope.
Evidentne mu poskodili korene
...je zarazajuce,ked sa o to roky starate tentokrat to nechat tak.je to naskodu.kedze tej zelene a stromov je tu malo.mozno by stacilo porozpravat s pracovnikmi co robia tieto prace ,aby brali na to ohlad.tento strom neprekazal v pracach...moj podnet prevzal ing.kakas

05. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pani Šimková, veľmi si vážime Váš záujem o zeleň na sídlisku Sever. Pracovníci Mestského hospodárskeho strediska boli overiť zdravotný stav predmetnej sakury neodkladne po nahlásení podnetu. Bohužiaľ, stromček nebolo možné zachrániť vzhľadom na to, ze jeho koreňový kŕčok utrpel silné devastačné poškodenie, pravdepodobne mechanizmom vykonávajúcim výkopové práce. Pracovníci Oddelenia výstavby a majetku však budú kontaktovať firmu realizujúcu výkopové práce so žiadosťou o náhradu škody.
Chcem Vás ubezpečiť, že pracovníci MsHS sa riadne a svedomito starajú o dreviny v meste a je ich najvyššou prioritou zachovávať a zveľaďovať zeleň Trebišova, dôkazom čoho je aj množstvo novovysadených stromčekov a záhonov.

Ing. Milan Kakaš, záhradný architekt, Mestské hospodárske stredisko - Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania