Spoj MHD

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
E___ 05. septembra 2018

Dobrý deň veľmi by som Vás chcela poprosiť v mene všetkých občanov z našej štvrti ( kasárne ) o pridanie jedného poobedného spoja MHD Keďže veľa deti chodí do ZUŠ a tam krúžky začínajú po 14 tej bolo by veľmi dobre keby pridbudol jeden spoj s časom okolo 16 tej aby sa deti vedeli dostať domov a nemuseli pešo cez celé mesto hlavne v zime kedy je skoro tma .

Prípadne konečne začať riešiť problém podchodu či nadchodu cez železničnu stanicu. Lebo chodník cez nadjazd nie je bezpečný. Chýajú zvodidlá na chodníku popri vozovke, priechod z chodníka na nadjazd prípadne zrkadlo aby chodec videl či ide auto.

08. október 2018

Odpoveď samosprávy

Referent odd. výstavby a majetku na mestskom úrade prerokuje možnosť pridania spoja v popoludňajšom období, v čase okolo 16-tej hod. O výsledkoch doriešenia tejto problematiky Vás budeme informovať.

Ing. Ladislav Valiska-Timečko, poverený zastupovaním vedúceho odd. výstavby a majetku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania