Parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
jozef 04. októbra 2018

Preco sa neriesi v meste parkovanie? Jedna sa mi hlavne o parkovanie v protismere a parkovanie na miestach kde to nie je dovolene. Prislusnici Mestskej poicie chodia pesi, na bycikloch na mopedoch na autach a neovladaju pravidla cestnej premavky, alebo ich zamerne nechcu ovladat? Aj viackrat denne sa prejdu po tych istych miestach kde evidentne su zle zaparkovane auta a ani sa len nepristavia pri takychto zle odparkovanych autach. PRECO???
DAKUJEM zy vysvetlenie

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Môžeme Vás ubezpečiť, že mestskí policajti veľmi dobre ovládajú pravidlá cestnej premávky. Nie je však možné zistiť a vyriešiť všetky priestupky v Trebišove naraz. Prednostne sú riešené priestupky závažnejšieho charakteru. Aj napriek ironickému podtónu Vášho podnetu Vám zaň ďakujeme a uvádzame, že tejto lokalite budeme venovať zvýšenú pozornosť.

Mgr. Miroslav Cabada, poverený vedením Mestskej polície Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania