Lampy verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Ľubomír Bulla 31. októbra 2018

Na ul. Jana Husa, od Daňového úradu na západ nesvietia už 4 stĺpy verejného osvetlenia. Prosím o nápravu.

19. november 2018

Odpoveď samosprávy

Vyobrazený nedostatok - porucha verejného osvetlenia - bol odstránený pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov v 46. kalendárnom týždni.

Michal Davala, zastupujúci riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania