Prepadnutý kanál - Lidl

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
xDD 31. októbra 2018

Dobrý deň, chcel by som upozorniť na prepadnutý kanál na vjazde k Lidlu. V dopravnej špičke po ňom prejde množstvo vodičov, keďže sa mu ťažko vyhýba. Prosím preto o opravenie tohto prepadnutého kanála. Ďakujem za pochopenie

28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za zaslanie Vášho podnetu. Tento nedostatok evidujeme. Pracovníci Technických služieb mesta Trebišov mu budú venovať náležitú pozornosť mimo zimného obdobia. Predpokladaný čas realizácie opravy defektu na vozovke mestskej komunikácie je stanovený na jar 2019. Ďakujeme za pochopenie.

Michal Davala, riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov
17. júl 2019

xDD

Dobrý deň, ako to vyzerá s opravou tohto nedostatku? Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania