Čierne skládky v okolí Paričova

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Štefan 01. novembra 2018

Dobrý večer / kompetentní/ miestni, obecní, štátni zastupitelia, chcel by som upozorniť na rokmi existujúce čierne skládky v okolí Paričova, konkretne, ako je priložena fotodokumentácia za Paričovom, popri poľnej ceste smerom na Kopaný jarok. Chcel by som sa opýtat v mene nás všetkých zdravo ekologicky zmýšľajúcich ľudí, či sú organizácie / štát, mesto, lesy .../ ktoré vedia tento neúnostny stav zvrátit, alebo to opať ostane na nás jedincoch, ktorým tento stav nieje ľahostajný

14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Väčšina týchto vznikajúcich nelegálnych skládok sa nachádza v extraviláne mesta. Skládky boli identifikované, ale vzhľadom na neprístupný terén ich umiestnenia a rozsah nie je v súčasnej dobe možná ich likvidácia. Odpad na týchto skládkach nie je zdraviu škodlivý. Akonáhle to počasie umožní, skládky budú pracovníkmi MsAS zlikvidované.

Peter Albičuk, poverený riadením MsAS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.