Stĺp verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Jaroslava Orkutyová 08. novembra 2018

Žiadam o zakrytovanie päty stĺpa verejného osvetlenia na M.R.Štefánika 2221/172, keďže v súčasnosti slúži ako lavička pre všetkých, čo sa chodia hrabať v kontajneroch a tam potom sedia a triedia, čo sa im hodí. Čo sa zvýši, zostáva často priamo tam, na zemi.

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

V decembri 2018, pred vianočnými sviatkami, pracovníci Technických služieb mesta Trebišov odstránili nedostatky uvedené vo Vašom podnete. Osadené kryty budú ešte natreté farbou za predpokladu vhodných poveternostných podmienok.
Kto? Technické služby mesta Trebišov
Kedy? prvý štvrťrok 2019

Michal Davala, riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.