Karanténna stanica_Trebišov

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Anonym Anonym 22. novembra 2018

Dobrý deň prajem, prosím o prešetrenie stavu a riadenia karanténnej stanice v Trebišove a zabezpečenie humánnejšieho procesu odchytu. Plus možnosť inzerovania psov, príp. sprostredkovať umiestnenie psov do nových domovov. Prosím o oslovenie miestných občianských združení na pomoc zvieratám, poskytnutie dotácie a priestoru na zriadenie kvalitnej karanténnej stanice.

https://dolnyzemplin.korzar.sme.sk/c/20963479/karantenna-stanica-pre-psy-je-podla-ochranarov-ako-koncentrak.html

14. december 2018

Odpoveď samosprávy

Karanténna stanica v Trebišove, do ktorej poverení pracovníci mesta, príslušníci Mestskej polície Trebišov (MsP), odovzdávajú nájdené zvieratá, nepatrí Mestu Trebišov.

Mesto Trebišov má uzatvorenú Zmluvu o úschove odchytených zvierat so spoločnosťou VETERINÁRIUS, s.r.o. Trebišov od roku 2009 na dobu neurčitú. V novembri bolo Mestu doručené vypovedanie tejto zmluvy zo strany prevádzkovateľa/ uschovávateľa k dátumu 31.12.2018.

Po uplynutí výpovednej lehoty Mesto Trebišov uzavrie novú zmluvu na poskytovanie služieb spojených s odchytom túlavých zvierat s partnerom, ktorý vzíde ako víťaz verejného obstarávania.


Mgr. Martina Mištaničová, hovorkyňa mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania