Nefunkčné osvetlenie na L. Svobodu

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
xDD 29. novembra 2018

Dobrý deň,

chcel by som upozorniť a poprosiť o opravu nefunkčného osvetlenia na ulici L. Svobodu konkrétne pri domoch č. 16 a 18.

Ďakujem

20. december 2018

Odpoveď samosprávy

Porucha verejného osvetlenia na Ul. L. Svobodu bola odstránená pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov v 50. KT.

Michal Davala, riaditeľ Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania