Berehovská-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Maria 06. mája 2019

Na celom sídlisku stred je umiestnení 1 kôš na psie exkrementy, tak sa chcem spýtať, či by bolo možné ich tam umiestniť viac.
Ďakujem

31. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Počas aktuálneho mesiaca máj 2019 pracovníci Technických služieb mesta Trebišov doplnili na verejných priestranstvách mesta ďalšie koše na psie extrementy. Okrem osadenia v iných lokalitách 1 kôš umiestnili aj na sídlisko STRED (vnútrosídliskový priestor: Komenského ul. - Berehovská ul.).

Miroslav Davala
námestník, Technické služby mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.