Ternavská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Jozef Tkáč 28. mája 2019

Dobrý deň.
Myslím, že na priložených fotkách je problém jasný.
Netreba písať ako ho odstrániť.
Máme v rodine alergikov a tento stav je už neprípustný!
Prosím berte ohľad na chorých a začnite čím skôr.
Ďakujeme.
J.Tkáč

30. máj 2019

jozef

1. na stranke mesta je rozpis kosenia , plan bol na dnes na 30.5. ale kedze doobeda prsalo a poobede sa uz nepracuje tak nie je pokosena trava.
2. na tej prvej foto sa ani pokosit trava neda kedze su tam zaparkovane auta...
3. bez urazky ale aspon v tej velkej trave nie je vidiet psie hovna
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Trebišov prostredníctvom pracovníkov Technických služieb mesta realizuje kosbu verejných trávnatých plôch podľa spracovaného plánu kosenia. Kosenie zeleného pásu na Ternavskej ulici bolo vykonané pondelok 3.6.2019

Miroslav Davala
Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania