Jána Husa-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený

Zlomený konár nad chodníkom ohrozujúci chodcov.

14. jún 2019

Trebišovčan

Expresne riešené - vďaka
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Štvrtok 13. 6. 2019 pracovníci Technických služieb mesta Trebišov zrealizovali orez predmetného stromu.


Ing. Milan Kakaš, záhradný architekt
Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania