Paričovská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Jana Baranová 18. júna 2019

Dobrý deň,
prosím, kedy pokosíte verejné priestranstvo na ul. Paričovská okružná - tráva je už miestami po pás vysoká.
Za skoré vybavenie ďakujú občania danej lokality a alergici.

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedený podnet mesto vyriešilo. Aktivační pracovníci mesta pokosili priestranstvo na Paričovskej ulici v dňoch 27. a 28. júna 2019.

Miroslav Davala
zástupca riaditeľa Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.