Cintorínska-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Dobrý občan 08. júla 2019

Dobrý, mám jednu závažnú otázku.

My občania vchodov (cintorínskej ulice) 2, 4 a 6 sa chceme spýtať. Kde máme parkovať naše osobné vozidla keď majiteľ servisu oproti bytovky, AUMO s.r.o. parkuje svoje (fotografia) aj poškodené aj opravené vozidla na verejnom parkovisku, keď to svoje ma ohradené s plotom a tiež ma ho aj polo prázdne (fotografia). Ešte ani raz sa nestalo aby ho mál preplnene.
PS: Fotenie ten istý čas.

Niektorý chodia z práce domov aj o 22:00 aj o 2:00 rano, a nemajú kde zaparkovať. Tak sa pýtam mesta Trebišov, či urobia pre servis nové parkovacie miesta.

Ďakujem

15. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Pondelok 15.7.2019 bol vykonaný rozhovor s konateľom spoločnosti AUMO s. r. o., ktorý uviedol, že jeho zamestnanci nedopatrením nechali počas 2 dní zaparkované vozidlá, ktoré boli opravované v jeho servise, na verejnom parkovisku. Za vzniknuté nedorozumenie sa ospravedlnil a uviedol, že sa bude snažiť, aby k takejto situácii už viac nedošlo.

Mgr. Rastislav Čornanič
poverený riadením výkonu služby MsP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania