Jána Husa-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Anna Macejková 07. augusta 2019

Dobrý deň,
píšem za obyvateľov bytovky na ulici J. Husa č. 1802, pretože sme veľmi rozhorčení z novovzniknutého problému. Jedná sa o tzv. rekonštrukciu, ktorá bola oznámena na webových stránkach mesta v rubrike Dobré správy z Trebišova dňa 9.7.2019. Konštrukcia na prášenie kobercov bola dňa 6.7.2019 odcudzená. Krádež sme nahlásili na Políciu SR. O tri dni neskôr našu stratenú konštrukciu pracovníci mesta osadili vraj na pôvodné miesto. Problém je v tom, že to avizované pôvodné miesto, nie je pôvodné miesto. Umiestnenie konštrukcie je v túto chvíľu nevyhovujúce. Konštrukcia je posunutá o 70 cm, tesne do blízkosti susednej garáže a teraz ju môžeme využívat len na 50 %, z jednej strany, kde je voľný pracovný priestor. Žiadame Vás preto o nápravu a posun konštrukcie tam, kde stála 50 rokov.

25. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v čase vzniku podnetu sa v meste riešilo uzatváranie kontajnerových stanovíšť. Jedno z nich sa nachádza v bezprostrednej blízkosti stojana na čistenie kobercov. Vzhľadom na to, že sa na stojisko namontovala brána na jeho uzatváranie, došlo k zisteniu, že pri manipulácii s kontajnermi v uvedenom priestore bolo nutné preložiť stojan na súčasné miesto. Pri snahe o odkonzultovanie novej lokality na umiestnenie predmetného stojanu nebol zo strany občanov záujem, preto bolo o jeho umiestnení rozhodnuté Technickými službami mesta Trebišov. Zároveň bola vykonaná rekonštrukcia uvedeného stojanu.

Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania