Mestský park-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Erich Janok 09. septembra 2019

Dobrý deň, prosím o preverenie stavu a posúdenie potreby výrubu stromu v mestskom parku v lokalite za mauzoleom Andrássyho - strom sa už len opiera o vedľajší strom a pádom môže ohroziť chodcov aj zničiť lavičku. Korene stromu už vyčnievajú nad úroveň terénu.
Ďakujem

13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za zaslanie Vášho podnetu. Stav predmetného stromu už bol mestom preverený. Jeho výrub je v pláne pondelok 16. 9. 2019.

Mgr. Mário FAZEKAŠ
Technické služby mesta Trebišov - hospodárske stredisko
18. september 2019

Odpoveď samosprávy

Zároveň prikladáme aj fotografie z realizovaného výrubu mestom Trebišov.

Mgr. Mário FAZEKAŠ
Technické služby mesta Trebišov - hospodárske stredisko

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania