Ternavská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Michal 19. septembra 2019

Na ul. Ternavskej nefunguje lampa verejného osvetlenia.

29. október 2019

Odpoveď samosprávy

Vzniknutá porucha bola odstránená koncom 42. kalendárneho týždňa pracovníkmi Technických služieb mesta.

Miroslav Davala
zástupca riaditeľa Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania