Paričovská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Štefan 24. septembra 2019

V danej lokalite sa nachádzajú nelegalne skladky odpadu

24. október 2019

Odpoveď samosprávy

V 42. kalendárnom týždni aktivační pracovníci mesta odstránili nelegálnu skládku v uvedenej lokalite.

Miroslav Davala
zástupca riaditeľa Technických služieb mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.