Škultétyho-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Erich Janok 02. októbra 2019

Dobrý deň, prosím o opravu chodníka, ktorý sa na mieste poslednej rozkopávky začal prepadávať. Ďakujeme.

17. október 2019

Odpoveď samosprávy

Mesto Trebišov zabezpečí opravu dlažby na prepadnutom úseku chodníka po ukončení aktuálne prebiehajúcich rozsiahlych opráv mestských komunikácií.

Ing. Ján Bogda,
odd. výstavby a majetku MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.