M.R.Štefánika-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Katarína 12. novembra 2019

Dobrý deň, na nadjazde nesvietia 4 lampy pouličného osvetlenia (umiestnené vyššie). Je tam tma. Chodník osvetľujú len idúce vozidlá. Ďakujem za opravu.

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za odoslanie podnetu. Pracovníci Technických služieb mesta odstránili uvedený nedostatok v 48. kalendárnom týždni.

Miroslav Davala
námestník riaditeľa TS mesta Trebišov
03. december 2019

Katarína

Vďaka, ja som si to všimla. Hneď sa lepšie kráča domov :).

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania