Zimná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Majka 26. novembra 2019

neporiadok trvajúci dlhšiu dobu, je tam plyn. prípojka v nej neporiadok, odpad,, rozbité sklo...

03. december 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za upozornenie. Uvedený podnet mesto vyriešilo v 48. kalendárnom týždni prostredníctvom pracovníkov Technických služieb mesta Trebišov.

Miroslav Davala
námestník riaditeľa TS mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania