Zimná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Vladimír Malý 30. novembra 2019

Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o rýchle riešenie tejto situácie. Je nemožné udržať čistotu auta na tomto sídlisku, pretože v tomto vlhkom období je všade blato. Už 6 rokov sa s touto situáciou nič nerobí a každým dňom sa to zhoršuje. Navyše okrem znečistenia hrozí aj poškodenie vozidiel pre veľké výtlky.

10. december 2019

Odpoveď samosprávy

Piatok 6. decembra 2019 pracovníci Technických služieb mesta Trebišov upravili dočasne priestor na Zimnej ulici návozom asfaltovej drviny.

Mgr. Mário FAZEKAŠ
vedúci strediska verejných priestranstiev Technických služieb mesta Trebišov
30. december 2020

Jaroslav

Uvedene fota hovoria za vsetko,neda sa preist od bytovky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania