Tržná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Stan 14. februára 2020

To už najnovšie si budeme budovať parkoviská sami? Zaberieme časť trávnika, vybetónujeme a je to!

19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

upravená plocha je určená na podklad pre montáž kontajnerového stojiska č. 25, ktoré už bolo na uvedené miesto nainštalované v pondelok 17. 2. 2020.

Miroslav Davala, Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania