Komenského-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Traffa 01. apríla 2020

Stojisko kontajnerov c. 46 na ulici Komenského 2137

Ciselna zamka na uzamknutie stojiska je vylomena - zjavne tyčou alebo inym nastrojom za pouzitia hrubej sily.

A teda nefunguje a neplní svoj účel aby sa nedostali romsky občania do kontajnerov a neroznasali / nevynasali odpad von...

06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Pracovníci Technických Služieb mesta Trebišov vymenili štvrtok 2. apríla 2020 predmetný poškodený zámok na kontajnerovom stojisku č. 46.

Mgr. Mário Fazekaš
Technické služby mesta Trebišov
21. apríl 2020

Traffa

Ano pan Fazekas, zamok sice vymeneny bol ale pridte sa prosim pozriet sam...

Ani nie 3 dni tam bol ten zamok funkcny a cely.

Zamok je opat vylomeny nejakym asocialom ... ale to som si vsimol aj na vedlajsom stojisku na ulici 1. Decembra ze je tam rovnako zamok vylomeny ale tam uz dlhodobo... a to je na viacerych miestach v nasom meste... ked uz ani toto nepomoze tak su tie ohradky uplne zbytocne.

Ak ak mate stojisko s kamerovym zaznamom preco si nepozriete kto toto robi a sposobuje skody na majetku nasho mesta? Obcania platia dane aby to tu fungovalo a niekto to tu sustavne poskodzuje...

Kde je teraz mestka policia? Preco neprisposobivy obcania rozoberaju veselo dalej kontajnery a vytahuju z nich odpad a nosia si ho v igelitkach po celom meste?

Pripadne to bolo tak drahe tam dat zamok na cip a bol by pokoj, ci?
Prikladam foto ako dokaz - prve 2 fotky su z Komenskeho a posledna je 1.decembra
Dakujem za odpovede

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania