L. Svobodu-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení

Dobrý deň, chcem nahlásiť poruchu na verejnom osvetlení, medzi domami č. 14 a 16. Svetlo neustále vypína a zapína a chyba na ňom kryt. Ďakujem

09. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie poruchy. Uvedený nedostatok bol odstránený utorok 2. 6. 2020 pracovníkmi Technických služieb mesta Trebišov.

Miroslav Davala
námestník riaditeľa, Technické služby mesta Trebišov
10. október 2020

xDD

Dobrý deň, chcel by som znovu nahlásiť nefunkčné osvetlenie. Jedná sa znovu o rovnakú pouličnú lampu ako tomu bolo aj vo všetkých mojich predchádzajúcich príspevkoch ohľadom osvetlenia. Bolo by možné už túto lampu (medzi domami č. 14 a 16) opraviť tak aby som to znovu na budúci rok nemusel nahlasovať ako nefunkčné? Všetky ostatné pouličné lampy fungujú roky bez výpadku.. Prípadne možno najlepším riešením by bolo ju úplne vymeniť a doplniť chýbajúci kryt, na ktorý som už poukazoval aj minule. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania