Škultétyho-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
xDD 01. júna 2020

Dobrý deň,

chcel by som položiť otázku kompetentným. Na križovatke s ulicami Škultetýho, Rastislavova, Krátka a Moyzesova je z ulice Rastislavovej nutné dať prednosť vjazde. Mnohokrát však je z tohto miesta zhoršený výhľad, kvôli stojacím autám pri krajnici a je nutné vchádzať až skoro do stredu križovatky, aby vodič mal náležitý rozhľad. Bolo by možné na tejto križovatke umiestniť zrkadlo? Predpokladám, že podobná situácia je aj z ulice Krátkej.

Ďakujem

02. jún 2020

jozef

Zdravim,
Keby na uliciŠkultetyho parkovali auta podla pravidiel to znamena ze 5metrov od hranice krizovatky tak tam nie je ziaden problem, a co sa tyka zrkadla este pred korona krizou pan primator prislubil zrkadlo na krizovatku Varichovska - Pribinova a este stale tam zrkadlo nie je , tak tu kde vy pozadujete zrkadlo nebude nikdy
08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Technické služby mesta Trebišov zabezpečia v nasledujúcich dňoch osadenie zvislého dopravného značenia na križovatke ulíc: Škultétyho, Rastislavova a Krátka.

Zvislé dopravné značenie bude doplnené dodatkovými tabuľkami s vyznačením priebehu hlavnej cesty. Na Rastislavovej ulici bude osadené zvislé dopravné značenie: „Stoj, daj prednosť v jazde“, doplnené vodorovným značením: „Čiara na určenie bezpečného miesta pre zastavenie vozidla, s dostatočným výhľadom na Škultétyho ulicu.
Na Škultétyho ulici bude vyznačená cik-cak čiara, ktorá vyhraní priestor so zákazom státia kvôli výhľadu z križovatky Rastislavovej ulici.
Ak bude naďalej pretrvávať problém s dostatočným výhľadom na Škultétyho ul., nevylučujeme aj inštaláciu dopravného zrkadla.

Mgr. Mário Fazekaš
Technické služby mesta Trebišov
10. november 2020

xDD

Dobrý deň, mám pocit, že s parkovaním sa situácia nezlepšila. Chcem sa spýtať, bolo by možné teda nainštalovať dopravné zrkadlo na túto križovatku tak aby prichádzajúce vozidlo po Rastislavovej ulici nemuselo vojsť a zastaviť až dnu v strede križovatky aby sa vodič presvedčil či zo smeru od Kass môže bezpečne prejsť, keďže je tam STOP? Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.