Paričovská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Adam Werther 06. júna 2020

Poprosím o pokosenie trávnatých plôch na Paričove, v okolí cintorína, ale aj inde. Ďakujem.

12. jún 2020

Adam Werther

Po týždni bez zmeny.
25. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stredu 24. 6. 2020 pracovníci Technických služieb mesta Trebišov pokosili verejné trávnaté plochy v časti mesta Paričov.

Miroslav Davala
námestník riaditeľa, Technické služby mesta Trebišov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania