Ternavská-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Uzavretý
meno
Marian Ščerbák 01. júla 2020

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, či je normálne v 21. storočí mať takto zabezpečené kontajnery a v takomto počte pre niekoľko vchodov v 2 bytovkách. Platíme za odpad cca 24 € na osobu a v nedeľu sa človek ani nevie dostať ku kontajnerom.

02. júl 2020

Marian Ščerbák

Len pre upresnenie, tato staznost nesmeruje na chlapov z TS, ktori to davaju pravidelne do poriadku, den za dnom. Skor ma zaraza, akym zazracnym vypoctom doslo mesto k tomu, ze cca 6 vchodom budu stacit 3 kontajnery na zmiesany odpad pocas vikendu.
12. júl 2020

Marian Ščerbák

Zdravím,
takže situácia mi bola objasnená pri osobnej debate.
Pri výpočte sa rátalo s tým, že ľudia budú odpad separovať a v tom prípade by tých kontajnerov mal byť dostatočný počet. Teoreticky. Prakticky sa o tom budeme môcť presvedčiť, až keď ľudia budú dôsledne separovať.
Ďakujem za vysvetlenie situácie, podnet z mojej strany považujem za vyriešený a môže byť zavretý,
16. júl 2020

Marek Princik

V celom meste sa znizil pocet kontajnerov na komunalny odpad. Cielom bolo motivovat ludi separovat. Myslim ze opak je pravdou. Kym doteraz bolo v separovanom odpade skutocne to co malo byt (papier,sklo, plasty, ...) teraz je vsade vsetko. Vo vsetkych kontajneroch so separovanym odpadom je v skutocnosti vsetko. A teda miera separacie odpadu sa tymto riesenim znizila!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania