Cintorínska-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Vyriešený
meno
Rastik 13. júla 2020

Prečo sa nekosí trava?! A je to po celom meste! Práve je v kvete a výtruse, alergény škodia ľudom! Kedy dôjde k naprave?

14. júl 2020

Miroslav

promtne vyriešené, pochvala. 13.7. pridaný problém a hneď 14.7 nabehli kosci na traktoríkoch, palec hore

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.