Komenského-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

V riešení
meno
Traffa 24. júla 2020

Dobry den, chcem sa opytat ze ktora spolocnost vykonavala vykopove prace na ulici Komenského a za akym ucelom? Ked urobili jamu vsetok material nasypali okolo toho a po ukonceni prac to akoze aj zasypali... ale jedna sa mi o to ze ostal po nich neporiadok a hlavne nedokoncena praca... alebo vam to pride ako ze to dali do povodneho stavu?

To mame zit na sidliskach ako v zemlanke? ked sa uz konecne zelen dala ako tak do poriadku zas tu niekto rozryje zem a zas mame na to pozerat minimalne pol roka... alebo vam to pride normalne?

Ziadam aby ta firma prisla a riadne to ukoncila aby aspon ta zemina bola udusana ako to bolo predtym... ja chapen ze trava tam nebude hned ale tak to nechat tiez nieje riesenie.

Lebo nie ze by sme zveladovali hoci aj travnik tak v nasom meste sa vsetko rozryva...

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 17. 6. 2020 mesto Trebišov vydalo rozhodnutie na zvláštne užívanie miestnych komunikácií a verejného priestranstva pre stavbu „FTTH Trebišov, prepoj 0253 KO Trebišov Gorkého, Trebišov – Brehov“ líniová stavba (uloženie optického kábla), na ktorú bolo vydané územné rozhodnutie Stavebným úradom dňa 14. 8. 2018 pod č. 12984/2018-Oka pre spoločnosť M-TEL s.r.o., Južná trieda 74, Košice.
Stavba bola začatá 06/ 2020 a bude ukončená 10/ 2020. Zasypávanie vykopaných rýh a uvedenie priestranstva do pôvodného stavu prebieha v 3 etapách.
I. etapa - zásyp hneď po uložení optického kábla z dôvodu bezpečnosti pre obyvateľov. II. etapa – zhutnenie a vyzbieranie kameňov a príprava pre výsev trávy. III. etapa 09/ 2020 výsev trávy.

Ing. Ladislav Valiska-Timečko
referent pre výstavbu odd. výstavby a majetku MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.