Cukrovarská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trebišov

Neriešený
meno
Jozef Piecka 06. septembra 2020

Dobry den, cesta od Koronče smerom k zeleznicnej trati, ktora je jedina pristupova cesta k domu na Cukrovarskej ulici cislo 13/16, je kvoli krikom uz skoro neprejazdna. Ziadame o urychlene vyriesenie situacie. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.