M.R.Štefánika ulica

Pootvorený kanál

- M.R.Štefánika


09. apríla 2018

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 
Marec 2018

Kanalizačný vpust

- M.R.Štefánika


18. marca 2018

Zodpovednosť: Trebišov

Neriešený
 

Zlomený konár v korune stromu

- M.R.Štefánika


04. marca 2018

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 
December 2017

Skomolenie primátorovho mena

- M.R.Štefánika


05. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trebišov

Uzavretý
 
Október 2017

Prostitúcia a násilie na hlavnej v Trebišove

- M.R.Štefánika


02. októbra 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Trebišov

V riešení
 
September 2017
Vyriešený
 
August 2017

Sadnutá dlažba na prechode

- M.R.Štefánika


09. augusta 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Trebišov

V riešení
 

Poškodený chodník na M.R.Štefánika

- M.R.Štefánika


09. augusta 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 
August 2016

Zápach v celom meste

- M.R.Štefánika


27. augusta 2016

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 
Júl 2016

"Ochladzovanie"

- M.R.Štefánika


13. júla 2016

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 

Znečistená lavička

- M.R.Štefánika


10. júla 2016

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený