Rozbity chodník na ulici L.Novomeského

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Veronika Straková, 14. februára 2016

Rozbity chodnik za panelákom na ulici L. Novomeského, cez dazd neprechodny. Z kopceku ešte aj steka blato.

29. február 2016

Patrik Žák

Dobry vecer pani Strakova,

Tento chodnik popri plote ZS Novomeskeho sa bude tento rok celoplosne opravovat.

Dalsie investicne akcie na tento rok najdete tu: http://patrikzak.sk/post/139494914397/dnes-sme-schv%C3%A1lili-rozdelenie-sumy-100000-na

Patrik
01. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, toto je príklad, ako môže nákladné auto zničiť chodník, ktorý by mal slúžiť iba pre peších. Dopravné značky už nepomáhajú a občania nespratníkov v tomto prípade nenahlásili. Riešením bude - po obschnutí terénu - vyčistiť a vyrovnať preliačiny a porušenia na chodníku tak, aby bol riadne užívaniaschopný.




Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
02. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujem odpoveď na Váš podnet. Oprava tohto chodníka je naplánovaná na tento rok v investičných akciách, ktoré za mestskú časť Juh navrhli poslanci práve z tejto mestskej časti.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
25. marec 2016

deedee

treba nainštalovať pri oprave chodníka taktiež zábrany proti vjazdu naň

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.