Neostrihané a špinavé kríky - parkovisko ul. J. Halašu

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Zaslal: Michal , 24. februára 2016

Na parkovisku na ul. Jána Halašu pod potravinami sa nachádzajú kríky zlatého dažďa. Neboli orezané už niekoľko rokov. Preto zavadzajú do parkoviska (môžu poškodiť autá), hromadia sa v nich odpadky a usychajú (ničia vzhľad verejného priestoru). Vzhľadom na ich stav by ich bolo vhodné už konečne orezať (ak nie úplne odstrániť a nahradiť).

02. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, lokalitu zaradíme do orezov, aby dreviny naďalej plnili okrasnú funkciu.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
13. marec 2016

Michal

Podnet možno označiť za vyriešený.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.