Odstavený vrak auta

Zodpovednosť za riešenie: Trenčín

Vyriešený

Na Piešťanskej ulici pri Pošte 5 blokuje parkovacie miesto už 2 roky modra Mazda bez jednej značky a s neplatnou STK.

21. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vyslaná hliadka Mestskej polície Trenčín zistila, že vozidlo je zaparkované v súlade s pravidlami cestnej premávky, ale chýba mu jedno EČ a nemá platnú EK a STK. Lustráciou bol zistený držiteľ vozidla, ktorý zomrel a majiteľ vozidla nebol zatiaľ dedičským konaním určený. Prípad zostáva v riešení Mestskej polície Trenčín.



Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ Trenčín
14. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vozidlo už neparkuje na ceste. Je preparkované vo dvore rodinného domu (pred ktorým pôvodne parkovalo) na Piešťanskej ulici pri pošte 5.

Erika Ságová, hovorkyňa MsÚ
14. marec 2020

Peter S

Odstaveny vrak na ulici Suvoz v Trencine

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania